Lip 10

WAŻNY KOMUNIKAT

Wszystkie osoby które uczestniczyły w wycieczce   kolejką wąskotorową z Jędrzejowa do  Pińczowa są proszone o pilne zgłoszenie się do biura Zarządu JUTW i pokwitowanie odbioru 10 zł nadpłaty.Sprawa bardzo PILNA!!!!!!!!!

Lip 08

Zapraszamy do Kina

Andre Rieu:Zatańczymy  ?       13 sierpnia 2019 r         godz:19,00                  cena biletu 23,00 zł          zapisy do 1 sierpnia 2019 r.

Tego lata maestro i jego Orkiestra Johanna Straussa zaskoczą Cię tanecznymi rytmami i mnóstwem zabawy. Wyjątkowy koncert uwielbianego na całym świecie Mistrza Walca już 13 sierpnia. Zapraszamy, zapisy w biurze Zarządu.

 

 

Maj 07

WYCIECZKA.

Wycieczka kolejką wąskotorową po  Ponidzie (świętokrzyskie)          Data 02 06 2019 r (niedziela)     Cena 85 zł (nie  zrzeszeni 100 zł)

Program:

Wyjazd z Jaworzna  do Jędrzejowa godz.7,00 Po przyjeździe na miejsce wyruszamy ze stacji Jędrzejów-Wąski kolejką wąskotorową w kierunku Pińczowa ,mijamy malownicze krajobrazy Płaskowyżu Jędrzejowskiego potem meandrami  przemierzamy uroczą i niezmienioną przez człowieka dolinę rzeki Nidy od której swoją nazwę bierze całe turystyczne zagłębie-Ponidzie.Dojeżdżamy do Pińczowa spokojnego  lecz bogatego w historię i zabytki  miasteczka.Tutaj mamy czas wolny do godz 13,00  W Pińczowie możemy zobaczyć  dawny zespół klasztorny ojców paulinów ,barokowy kościół p w. św.Jana Apostoła i Ewangelisty, 400-letnią kaplicę św.Anny, pozostałości murów  zamku XIII wieku, jedną z najstarszych synagog w Polsce.

O godz.13,00 obiad.

O godz 14,00 wsiadamy do kolejki .W drodze powrotnej do Jędrzejowa  wysiądziemy  na stacji Umianowice gdzie na miejscu biwakowo -biesiadnym przy ognisku upieczemy kiełbaski. O godzinie 18,00 wyruszamy w drogę powrotną do Jaworzna.

Przewidziany powrót do Jaworzna między godz 20,30 -21,00

Zapisy w biurze Zarządu.

Maj 02

WYKŁAD

Zapraszamy  6 maja 2019 r o godz. 16,00 do Hotelu Pańska  Góra ul .Krakowska   na wykład Pana Sławomira Piechoty-posła na Sejm RP pt:”Londyn i jego zabytki’. Pan poseł z zawodu jest Radcą Prawnym ,dużo podróżuje i bardzo chętnie podzieli się swoimi wrażeniami z wielu wizyt w  wyjątkowym mieście  Londynie gdzie są muzea i galerie z bezpłatnym wstępem.Pan Sławomir był gościem Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Trzebnicy,Nowej Rudzie,Oleśnicy ,Chełmie,Wrocławiu i wielu innych.Po krótkiej przerwie kawowej odbędzie się spotkanie z posłem do Europarlamentu Panem Markiem Prula z którym będzie można porozmawiać o kulisach pracy Europarlamentu

Kwi 19

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE.

Radosnych świątecznych chwil z rodziną i przyjaciółmi,zdrowia pogody ducha ,miłości i wiary wzajemnej życzliwości oraz refleksji w tym pełnym zadumy dniu ale jakże radosnym czasie, życzy Zarząd UTW.

Kwi 11

WAŻNY KOMUNIKAT

Z powodu strajku w oświacie poniedziałkowe spotkanie (15 kwietnia) w Przedszkolu Miejskim nr.7 na Osiedlu Stałym zostaje odwołane.Wszystkie zainteresowane osoby  w imieniu Pani dyrektor przedszkola  przepraszamy za zamieszanie.

Kwi 09

WYSTAWA

12 kwietnia 2019 r o godz 17,00 odbędzie się wielkanocna wystawa Klubu Rękodzieła Artystycznego. Koleżanki zaprezentują swoje prace a także opowiedzą o stosowanych technikach.Wystawę poprzedzi krótka prelekcja na temat Wielkanocy oraz wielkopostne rozważanie.     Zapraszamy.

Kwi 06

ZAPROSZENIE.

Zapraszamy 08 04 2019 r  godz 17,30 do restauracji „Trzy Bramy” w Jaworznie na spotkanie z posłem do Europarlamentu Janem Olbrychtem  Temat spotkania:”Porozmawiajmy o Europie”

Kwi 03

ZAPROSZENIE.

 

Organizujemy wyjazd do Chrzanowa  na   X Chrzanowską Wiosnę Artystyczną im.Aliny Szczupider

Data: 25 maj 2019 r.                 Wyjazd godz:9,00        Koszt:15 zł.(transport,ubezpieczenie)

Zapisy w biurze Zarządu do 23 04 2019 r.

Wyjazd o godz 9,00 z pod siedziby Zarządu  ul.Grunwaldzka 35.

 

Kwi 03

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na spotkanie z przedszkolakami które odbędzie się w dniu 15 kwiecień  2019 r godz. 10,00 w Przedszkolu Nr 7 na Osiedlu Stałym .

Spotkanie będzie miało charakter międzypokoleniowych warsztatów artystycznych. Będziemy wspólnie z dziećmi malować zajączki.

Zapisy na spotkanie  w biurze Zarządu do 11 kwietnia 2019 r.Serdecznie Zapraszamy .

 

Starsze posty «